Eleganckie płytki łazienkowe dla każdego

Jeżeli chodzi o ceramiczne płytki łazienkowe – https://home100.pl/plytki-do-lazienki, to od wielu lat dominuje minimalizm, prostota i harmonia. Osoby, które nie mają żadnego ciekawego pomysłu na aranżację swojej łazienki, powinny kierować się właśnie tymi cechami. Największą zaletą minimalizmu jest nie tylko bezpieczeństwo aranżacyjne, ale również to, że w każdej chwili będzie można całkowicie zmienić styl całej łazienki.

Łazienki w starym stylu

W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się płytki łazienkowe retro. Producenci coraz częściej stosują różnorodne efekty postarzania, dzięki czemu można znaleźć naprawdę ciekawe i niepowtarzalne płytki. Miłośnicy stylu retro, powinni postawić na płytki, które są imitacją metalu. W dzisiejszych czasach bez żadnego większego problemu można zamówić nawet takie płytki, które dają wrażenie ubytków albo pojawiającej się rdzy.

Metaliczne płytki

W 2018 bardzo modny jest także blask metalicznych ozdobników, dlatego też godne polecenia są metaliczne płytki dekoracyjne. Do metalicznych płytek doskonale pasuje nie tylko złoto i miedź, ale również postarzałe płytki. Wiele osób sięga także po akcenty florystyczne, które od wielu lat są pożądanym elementem w modnych łazienkach. Płytki inspirowane roślinami i zwierzętami są najlepszym wyborem dla zagorzałych miłośników ekologicznego stylu życia.

Heksagon

Heksagon jak powszechnie wiadomo jest królem wnętrzarskich geometrii, dlatego też nie może zabraknąć go w stylowej łazience. Tajemniczy sześciokąt doskonale prezentuje się nie tylko na ścianach, ale również na podłogach, zasłonach i różnorodnych tekstyliach. Warto postawić na płytki łazienkowe z mirażem heksagonalnych kształtów. Przy zakupie nowych płytek warto zwracać oczywiście uwagę nie tylko na ich design, ale również na jakość wykonania. Płytki ceramiczne to inwestycja na lata, dlatego też powinny być solidne i wytrzymałe.

Comments are closed.