Heksagon – płytki o niezwykłym kształcie

Kafelki heksagonalne są najnowszym trendem w urządzaniu wnętrz wielu mieszkań. Są one doskonałym urozmaiceniem klasycznych kształtów płytek, gdyż nadają aranżacjom niepowtarzalnego oraz unikalnego charakteru.

Te innowacyjne kafelki są powszechnie dostępne w wielu salonach budowlanych. Świetnie sprawdzą się one zarówno w nowoczesnych wnętrzach,jak i tych urządzanych w stylu geometrycznym. 

Kafle heksagonalne dodają każdemu wnętrzu niezwykłej świeżości oraz oryginalnego wyglądu. W sprzedaży są dostępne zarówno płytki heksagonalne tradycyjne jak i drewnopodobne oraz klinkiery. 

Innowacyjne płytki w kształcie sześciokąta 

Kafle te cieszą się coraz większą popularnością wśród szerokiej rzeszy nawet najbardziej wymagających klientów. A dzieje się tak, dzięki ich niepowtarzalnemu kształtow. Otóż sześciokąt jest perfekcyjnym oraz doskonale przemyślanym kształtem tworzącym harmonię oraz równowagę. 

Niektórzy aranżację wnętrz z użyciem tych płytek kojarzą z pełnymi przepychu pałacowymi wnętrzami, inni z kolei porównują je ze złączonymi plastrami miodu. Niezależnie od tych skojarzeń heksagon ma niesamowitą moc sprawczą. Położone zarówno na ścianach jak i na podłodze wprowadzą do każdego wnętrza zupełnie nową jakość.

Kafle heksagonalne do łazienki oraz kuchni

Te nowoczesne płytki podłogowe są wyrazem designerskich oraz niezwykle odważnych stylizacji. 

Coraz częściej motyw heksagonu przewija się zarówno w aranżacjach kuchni jak i łazienek, czyli tych pomieszczeń, w których wykorzystanie płytek ceramicznych jest z oczywistych względów najbardziej wymagane. 

Płytki te położone w kuchni czy łazience zwracają uwagę na podłogę oraz tworzą z niej wyrazisty akcent, przykuwający każdy wzrok. Oryginalnie prezentują się również na ścianach. Wystarczy, że zostaną one rozmieszone w dobrze widocznym miejscu, takim jak fragment ściany przy kuchennym blacie czy w strefie prysznicowej, a prezentują się wyśmienicie.

Comments are closed.