Ile warto wydać na solidną słuchawkę prysznicową?

Przeglądając oferty sklepów z asortymentem łazienkowym, klientów mogą zaskoczyć różnorodne ceny słuchawek prysznicowych. Można bowiem tam znaleźć produkty z niższej półki o prostych kształtach i bez dodatkowych funkcji. Można znaleźć także słuchawki z najwyższej półki, które już na pierwszy rzut oka często odstraszają swoją ceną. Klienci jednak znajdą także bez problemu produkty marki Hansgrohe, która zaskakuje świetną jakością, dobrą ceną oraz nowoczesnym designem. Co warto wiedzieć więcej o tej marce?

Słuchawka prysznicowa Hansgrohe – co to za sprzęt?

Słuchawki prysznicowe Hansgrohe dostępne są w coraz więcej ilości miejsc, więc klienci mają szansę zwrócić na nie uwagę. Tym bardziej, że słuchawka prysznicowa Hangrohe już od pierwszego wejrzenia zaskakuje nowoczesnym designem, świetnym wykonanie oraz wieloma funkcjami, które są niezwykle przydatne przy szybkich, codziennych kąpielach.

Komfort i elegancja w jednym

Słuchawka prysznicowa Hansgrohe posiada szerokie „główki” – ok. 100 mm oraz możliwość wyboru wyboru strumienia. To prawdziwa innowacja w tego typu sprzęcie, gdyż do tej pory dominowały w wielu domach klasyczne słuchawki, w których to w ogóle nie było możliwości doboru strumienia wody do określonej kąpieli. Ponadto, każda z nich posiada chromowane wykończenie oraz system easyclean, ktory zapewnia jej doskonałą czystość na dłużej.

Ile kosztują tego typu słuchawki?

Producent Hansgrohe oferuje klientom dość szeroki wybór słuchawek – tym samym w ekspercilazienek.pl bez problemu można znaleźć asortyment zarówno tańszy, jak i droższy. Dodatkowo, teraz jest znakomity czas na zakup tego sprzętu, gdyż na stronie producenta występują atrakcyjne promocje i słuchawki można kupić już od 100 do 400 zł. Cena zależy oczywiście od konkretnego modelu, rozmiaru oraz dodatkowych funkcji danej słuchawki.

Comments are closed.