Płytki Azulejos Benadresa

Hiszpańskie płytki typu patchwork cieszą się dużym zainteresowaniem wśród projektantów wnętrz. Dzięki nim można stworzyć oryginalną i ciekawą stylizację wnętrza. Same w sobie wyglądają pięknie, a w połączeniu ze spokojnymi dodatkami tworzą harmonijną całość.

Płytki od Azulejos Benadresa

Wykorzystanie wzornictwa hiszpańskich płytek Azulejos Benadresa Pozwoli wykonać nowoczesną aranżację salonu, łazienki, holu, czy kuchni.
Są doskonałym materiałem do wykończenia ścian czy podłogi w każdym wnętrzu. Ponadczasowy wygląd i oryginalna stylistyka sprawią, że pomieszczenie nabierze ładnego charakteru. Cechami charakterystycznymi płytek Azulejos Benadresa z Home100 są zdobienia, ciekawa kolorystyka i struktura.

azulejos benadresa

Wysoka jakość płytek patchwork

Hiszpańskie kafelki patchwork, ze względu na wysoką jakość wykonania, są z powodzeniem stosowane w różnych pomieszczeniach. Nie tylko stworzą ciekawą stylistykę na ścianie, czy podłodze w domu. Wykorzystywane również w miejscach publicznych, takich jak: restauracje, puby czy salony kosmetyczne.
Płytki patchworkowe są odporne na zabrudzenia i zarysowania. Do ich czyszczenia można używać nawet tradycyjnych środków chemicznych, bez obaw o ich zniszczenie. To bardzo wygodne rozwiązanie, które zdecydowanie ułatwia utrzymanie terakoty w czystości.

Płytki hiszpańskie to przede wszystkim trwałość . Ceramikę tę cechuje wypalenie z wysokiej jakościowo gliny, przy odpowiednio zmodyfikowanych procesach technologicznych. Charakteryzują się też ogromną wytrzymałością, dlatego chętnie stosowane są w miejscach narażonych na uszkodzenie mechaniczne, zmiany temperatur czy duże natężenie ruchu.

Comments are closed.