Polecane łóżka do sypialni

Planując zmianę wystroju w mieszkaniu należy skupić się nie tylko na nowoczesnym wyglądzie, ale także na wygodzie. Meblem, który od przywodzi na myśl relaks i wypoczynek jest łóżko do sypialni. Spośród wielu proponowanych modeli prym wiodą łóżka tapicerowane z modnym zagłówkiem.

Modne łóżko z efektownym wezgłowiem

Główną zaletą mebli tapicerowanych jest to, że klient może samodzielnie wybrać kolor oraz rodzaj obicia. Do najmodniejszych od kilku sezonów należą skóra naturalna lub ekologiczna oraz plusz. Są to materiały, które nadają sypialni przytulności oraz elegancji. Poza efektowną tkaniną obiciową ważny jest także wygląd samego wezgłowia. Zagłówek jest częścią mebla, która jest nie tylko efektowna, ale także praktyczna. Przede wszystkim zapobiega brudzeniu się ściany. Jedną z ciekawszych propozycji na nietuzinkowe wezgłowie jest pikowana faktura obicia.

Stylowy zagłówek z pikowanym obiciem

Oryginalne guziki lub stylowe kryształki tworzą niepowtarzalną kompozycję, która nada charakter każdej sypialni. Łóżko pikowane może występować w wielu kolorach jednak najlepiej, jeśli są to odcienie beżu (https://www.mebletkaniny.pl/lozko-pikowane-seul-id-61), szarości lub bieli. Pozwoli to na udekorowanie sypialni dowolnymi kolorami dodatków tj. narzuta czy poduszki. Producenci idą o krok dalej i proponują swoim klientom łóżka, które posiadają także pikowane boki. Takie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w większych pomieszczeniach, zarówno w nowoczesnej jak i klasycznej sypialni.

Comments are closed.