Świąteczny stół

Święta są u nas obchodzone wyjątkowo, wspaniałe potrawy i rodzinna atmosfera wymagają odpowiedniej oprawy. Piękna zastawa stołowa pomoże stworzyć niepowtarzalną atmosferę. 

Porcelana

Porcelana jako produkt najwyższej jakości jest wyrazem szacunku dla naszych gości i zarazem pokazaniem, jak bardzo są oni dla nas ważni. Ponieważ nie wchodzi w reakcję z żywnością, jest jak najbardziej wskazana dla alergików. Porcelana jest niezwykle wdzięczna w użytkowaniu, nie tylko łatwo ją utrzymać w czystości, ale też jest niezwykle trwała ponieważ jej szkliwo jest odporne na zarysowania. 

porcelana marki Karolina

Wybór porcelany

Decydując się na zakup porcelany, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Polskie firmy mają bardzo długą i piękną tradycję w wyrobie porcelany- warto więc wybrać coś z szerokiej oferty rodzimych producentów. Godna polecenia jest na przykład porcelana marki Karolina, dostępna w Polsce też też ceniona i eksportowana do ponad dwudziestu krajów na świecie. 

Wybierając porcelanę w pierwszej kolejności kierujemy się kolorem, im barwa biała jest jaśniejsza i czystsza tym lepsza jakość porcelany. Warto kierować się również grubością poszczególnych elementów, ponieważ to również świadczy o jakości wyrobu. Co zaskakujące, im porcelana cieńsza i z wizualnie bardziej delikatna – tym lepiej wykonana i jednocześnie twardsza i bardziej wytrzymała. 

Decydując się na porcelanę marki Karolina mamy do wyboru zastawę stołową białą lub zdobioną. Szeroki wachlarz zdobień pozwoli na dobranie porcelany praktycznie do każdego stylu wnętrza,a tym samym upodobań właścicieli.

Comments are closed.