Bloomingville – idealne filiżanki do cappuccino

Bloomingville to godna uwagi firma, która w swojej ofercie sprzedażowej posiada rewelacyjne filiżanki do cappuccino. Jak powszechnie wiadomo naczynia do serwisowania pysznego cappuccino powinno być duże, dlatego też warto postawić na pękate filiżanki o pojemności od 150 ml do nawet 350 ml. Warto zadbać także i o to, aby filiżanki były wykonane z nieco grubszej porcelany.

Czym charakteryzują się porządne filiżanki do cappuccino?

Masywniejsze ścianki filiżanki Bloomingville są w chwili obecnej największą gwarancją, że kawa nie wystygnie zbyt szybko. Pamiętać należy także i o tym, aby postawić na filiżanki, które w momencie nalewania cappuccino posiadają temperaturę pokojową. Tylko w ten sposób będzie można na nieco dłużej utrzymać piankę na powierzchni.

Design ma znaczenie

Wybierając filiżanki Bloomingville warto zwrócić uwagę nie tylko na ich funkcjonalność, ale również na design, który wbrew pozorom odgrywa bardzo ważną rolę. Najbardziej wymagające osoby, powinny postawić na ręcznie malowane filiżanki, które w swojej klasie nie mają sobie równych. W dzisiejszych czasach dużym zainteresowaniem cieszą się nie tylko klasyczne filiżanki, ale również modele awangardowe i z elementami humorystycznymi. Nie można zapominać również o filiżankach termicznych, które wyróżniają się podwójnie szklanymi ściankami. Filiżanki tego typu mogą okazać się wspaniałym pomysłem na udany prezent urodzinowy.

Comments are closed.