Dobre miejsce na twój interes

Jeżeli chcesz prowadzić własny biznes to koniecznie powinieneś poszukać dobrego miejsca na jego siedzibę. Możesz zrobić to w kilku prostych krokach.

Zacznij od Internetu

Wpisz wstępnie interesującą cię lokalizację w wyszukiwarkę portalu pośredniczącego w handlu nieruchomościami i sprawdź, czy są dostępne jakieś budynki. Lokale usługowe do wynajęcia we Wrocławiu pojawiają się i znikają z rynku w bardzo szybkim tempie, więc nie zrażaj się jeżeli nie znajdziesz nic ciekawego za pierwszym podejściem. Odczekaj kilka dni i sprawdź ponownie.

Wywiad środowiskowy

Jeżeli znalazłeś już swój wymarzony lokal online to wybierz się żeby obejrzeć jego okolicę. Rozejrzyj się, czy w okolicy są miejsca parkingowe. Najlepiej byłoby gdyby budynek miał do dyspozycji własny darmowy parking. Sprawdź, czy w pobliżu siedziby nie ma inna firma w tej samej branży, co twoja. Jeżeli jest to zastanów się dobrze, czy chcesz zaostrzać konkurencję, czy nie lepiej będzie poszukać innego lokalu usługowego do wynajęcia we Wrocławiu.

 

Obejrzyj lokal

Koniecznie umów się na oglądanie lokalu na żywo. W rzeczywistości każdy lokal usługowy do wynajęcia we Wrocławiu będzie wyglądał inaczej niż na zdjęciach. Musisz upewnić się, że jest to na pewno, to czego szukasz.

Może zdarzyć się, że na zdjęciach pomieszczenia wydają się ogromne, a w rzeczywistości są ciasne. Musisz zwrócić uwagę na jak najwięcej szczegółów, bo będą one podstawą do negocjacji ceny wynajmu.

 

Podpisanie umowy

Skoro jesteś już zdecydowany to pozostały ci już tylko formalności. Umów się z osobą wynajmującą lub jej przedstawicielem na wynegocjowanie warunków umowy, a później podpisanie jej.

Comments are closed.