Kolory tęczy w naszych mieszkaniach

kolorowy dziecięcy umeblowany pokój

Nowoczesne wnętrza to wnętrza bardzo kolorowe, o ciekawych i oryginalnych formach.
Dzisiaj wystrój we wnętrzu możemy uzyskać już nie tylko malując ściany, w różnych barwach, ale także ustawiając meble kolorowe. Na rynku dostępnych jest wiele mebli w różnych odcieniach i to nie tylko foteli, krzeseł czy mebli wypoczynkowych.

DOSKONAŁY RELAKS I OKAZJA DO STWORZENIA CIEKAWEJ ARANŻACJI

Tęczowe wnętrza to relaks i spokój, dodanie dużej ilości ciepła i bardzo oryginalny i ciekawy design. Do tej pory najczęściej meblami kolorowymi obstawiane były kuchnie i łazienki. Potem kolorowe szafy, szafki i półki znalazły miejsce w pokojach dziecięcych i w pokojach nastolatków. Ta ciekawa forma aranżacji wnętrz stała się coraz bardziej popularna. Dzisiaj meble kolorowe spotykamy w salonach i sypialniach. Producenci produkują całe serie kolorowych mebli, które doskonale sprawdzają się jako pojedyncze egzemplarze jak i całe komplety.

ZBYT ODWAŻNE WNĘTRZA

Uważa się, że wnętrza, w których zastosowano meble w kolorach tęczowych są zbyt odważne. Jest to nieprawda, bowiem tego rodzaju wnętrza mają bardzo dobrą atmosferę i są miejscami relaksu i odpoczynku dla swoich domowników. Tak jak kiedyś decydowano się na meble na wysoki połysk tak dzisiaj kolorowe meble są na topie.

Kolor we wnętrzu potrafi stworzyć nie tylko przyjazne przestrzenie ale i także oryginalne i jedyne w swoim rodzaju miejsca. Na przykład mała kawalerka, w domu z dużej płyty, z poustawianymi kolorowymi meblami, może być bardzo ciekawą i oryginalną przestrzenią.

Faktem jednak jest, że mieszkanie w stylu kolorowym wymaga ogromnego nakładu pracy, jeśli chodzi o stworzenie idealnej aranżacji w danym miejscu. Kolory różnie działają na każdego człowieka, dlatego należy unikać pstrokacizny, mieć stonowanie pomalowane ściany i decydować się na przyjazne nam osobiście wzory.

Comments are closed.