Łazienka jak z katalogu z marką Catalano

dobra ceramika od firmy catalano

W Polsce bardzo ceni się włoski design. Włosi są prawdziwymi koneserami piękna tak naprawdę na wielu różnych płaszczyznach, w tym również jeżeli chodzi o wystrój domu. Elementy wyposażenia wnętrz od włoskich marek to zawsze idealnie wyważony mix luksusu i funkcjonalności. Tak właśnie jest w przypadku ceramiki łazienkowej od włoskiej marki Catalano.

Włoska ceramika łazienkowa

Włoska ceramika łazienkowa to z pewnością doskonałej jakości uzupełnienie każdej łazienki. Urządzając łazienkę warto postawić na rzeczy ponadczasowe i naprawdę doskonałej jakości. Trwałość materiałów, z których zostały wykonane na przykład bidet czy sedes, w połączeniu z naprawdę doskonałym designem, dają coś mocnego i przyciągającego uwagę. Inwestycja w ponadczasowy wystrój łazienki jest jak najbardziej uzasadniona – tak naprawdę lepiej wydać raz odrobinę więcej, by przez wiele długich lat cieszyć się dobrze urządzoną łazienką. Catalano ma w swojej ofercie między innymi takie elementy wyposażenia jak bidety, sedesy i umywalki, a zatem jedne z najważniejszych sprzętów do każdej łazienki.

Minimalizm i prostota z włoską marką Catalano

Jakie są zatem produkty od marki Catalano? Po pierwsze można je opisać słowami odnoszącymi się do ich formy – są proste i geometryczne, nawiązujące do minimalizmu, ekstremalnie nowoczesne, jednak nie futurystyczne. Stanowią doskonałe połączenie elegancji oraz nowoczesnego designu. Umywalki cechuje maksymalna wygoda podczas użytkowania. Szerokie i wygodne, nadają się nawet do kąpania dziecka czy zrobienia drobnego prania – są na tyle głębokie i pojemne. Idealnie pasujące do siebie sedesy i bidety, tworzą spójną całość, tak potrzebną w każdej łazience. Nie zajmują wiele miejsca, umożliwiają wygodny montaż podtynkowy, dzięki czemu w łazience łatwo zachować czystość i porządek.

Przekonaj się – https://www.banyo.pl/pl/producers/catalano-1274958295.html

Comments are closed.