Na co zwrócić uwagę przy zakupie łóżka młodzieżowego?

Zakup nowego łóżka młodzieżowego to zawsze dość spore wyzwanie dla rodziców. Bardzo trudno zrobić młodej osobie niespodziankę, by w 100% trafić w jej gusta i preferencje. Dlatego też, dobrze skorzystać z propozycji projektantów i dekoratorów wnętrz, którzy zaaranżują pokój nastolatka tak, by odpowiadał temu, co lubi i czym się interesuje młody człowiek. Wówczas wybór łóżka powinien być znacznie prostszy i szybszy.

Jakie łóżko młodzieżowe cieszy się obecnie dużą popularnością?

Coraz częściej nastolatki chcą spać na łóżku, które przypomina duże, dwuosobowe łóżko rodziców. Musi więc ono być odpowiedniej wielkości oraz posiadać charakterystyczny i elegancki zagłówek. Projektanci mebli wyszli swoim młodym klientom naprzeciw i stworzyli łóżko dla nastolatków o wymiarze: 90×200 lub 120×200, które jest bardzo eleganckie, gustowne i komfortowe. Taki model idealnie sprawdzi się zarówno w pokojach chłopców, jak i dziewczynek, którzy chcą mieć już bardziej „dorosłe” meble w swoim otoczeniu.

Czy warto postawić na łóżka młodzieżowe rozkładane?

Takie modele sprawdzą się w mniejszych pokojach, gdzie jest ograniczona ilość miejsca. Łóżka młodzieżowe rozkładane są bardzo mocne, wykonane z solidnych materiałów i mechanizmów, gdyż muszą dwa razy dziennie „pracować” – są bowiem rozkładane i składane. Wśród sporego wyboru ofert producentów meblowych można znaleźć dość sporo ciekawych propozycji. Łóżko dla nastolatków w formie tapczanu, łóżko wysuwane – to jedne z najpopularniejszych modeli po które zazwyczaj sięgają rodzice, by zadowolić ich pociechy.

Ile kosztuje porządne łóżko?

Przedział cenowy jeśli chodzi konkretnie o ten mebel jest dość duży. W popularnych sieciówkach meblowych można znaleźć zarówno tańsze, jak i droższe propozycje. Zazwyczaj rodzice decydują się na zakup łóżka w przedziale cenowych od około 1200 zł do 2500 zł.

Więcej: birdmeble.pl

Comments are closed.