Obrazy czarno białe na zamówienie

Kiedyś byliśmy zmuszeni do kupowania obrazów gotowych, a wybór jednej lub kilku sztuk był niezwykle trudny. Ciężko bowiem wybrać dekorację ścienną, której wszystkie komponenty, takie jak rama, rodzaj płótna, czy technika malarska byłyby w pełni zadowalające. Na szczęście dziś wysoko rozwinięta technologia pozwala na urzeczywistnienie własnej wizji obrazów wiszących w mieszkaniu na podstawie wybranych przez siebie zdjęć. Dużym powodzeniem cieszą się obrazy czarno białe na płótnie.

Zdjęcie do druku obrazu na płótnie – jak je wybrać?

Zdjęcia w małych ramkach powoli odchodzą w zapomnienie. Po co zastawiać komodę, czy półki obramowanymi fotografiami w małym formacie, skoro możemy patrzeć na swoje ulubione zdjęcie w dużym powiększeniu, które zajmuje centralną część ściany salonu?

O tym, czy zdjęcie nadaje się do cyfrowego przetworzenia na obraz, decydują jego parametry techniczne. Aby wszystko się udało i chwila uwieczniona aparatem, stała się ozdobą na ścianie, należy pamiętać o kilku czynnikach:
– rodzaju sprzętu fotograficznego;
– odpowiedniej ostrości i rozdzielczości zdjęcia;
– formacie pliku (np. format TIFF nie wpływa na jakość fotoobrazu).

Obrazy czarno białe na płótnie – gdzie zamówić?

Zamówienie można złożyć zarówno przez internet, jak i osobiście udać się do zakładu fotograficznego. Pierwsze rozwiązanie polega na wyborze miejsca świadczącego podobne usługi i odwiedzeniu jego strony internetowej. Następnie należy odszukać opcję zamówienia fotoobrazu i zaznaczyć pola określające m.in. materiał, kompozycję, format, grubość ramy. Cały proces nie jest skomplikowany i należy do bardzo intuicyjnych.

Comments are closed.