Pierwsze wrażenie po wejściu do mieszkania

Przedpokój to wizytówka naszego mieszkania. Trudno zadbać o dobry wizerunek, jeśli mamy dużą rodzinę, a niewielki przedpokój. Miejsca zawsze jest za mało. Porozrzucane buty, obrywające się pod naporem kurtek i płaszczy wieszaki, to wszystko sprawia, że w przedpokoju zawsze panuje nieład. Sprzątanie nie bardzo pomaga, bowiem ład trwa krótko, zazwyczaj do ponownego powrotu rodziny do domu.

Jak ułatwić sobie życie?

Najlepiej odpowiednio się zorganizować, przez zakup garderoby na korytarz. Cudowny pomysł! Wszystko pomieści, a poza tym będzie ładnie wyglądać. Zależy nam przecież, żeby na gościach zrobić od progu dobre wrażenie.

Jak tego dokonać?

Warto zainspirować się i przejrzeć czasopisma branżowe, pisma wnętrzarskie lub obejrzeć oferty w internecie. Następnie zastanowić się, w jakim stylu chcemy urządzić przedpokój. Tak by pasował do reszty, czy żeby był designerski i szokował od wejścia? Najważniejsze by był funkcjonalny, pomieścił całą rodzinę i rozwiązał problem potykania się o własne obuwie. Jeżeli pozwala nam na to metraż możemy kupić gotową garderobę, natomiast w innym przypadku musimy zamówić pod wymiar. W wyborze pomogą nam doświadczeni doradcy, którzy mogą zrobić wstępny projekt, jeśli tylko podamy wymiary przedpokoju. Poradzą jaka płyta sprawdzi się najlepiej, gdzie zaplanować półki i szuflady, jak zabudować wnękę czy pawlacz. Dobrze przemyślany przedpokój, z praktyczną garderobą, całej rodzinie ułatwi funkcjonowanie. Zachowamy porządek i estetyczny wygląd na wiele lat.

Comments are closed.