Skoncentrowany płyn do mycia naczyń idealny do domów i restauracji

Płyn do mycia naczyń jest produktem, który charakteryzuje się wydajnością i skutecznością w eliminowaniu brudu z powierzchni naczyń oraz nieestetycznych smug. Jego cechą charakterystyczną jest ekonomiczność, gdyż 5 ml płynu wystarcza na aż 5 litrów wody. Na szczególną uwagę zasługuje produkt do mycia od Dr.prakti, który można nabyć w małych i dużych opakowaniach. Duże kanistry o pojemności 5 litrów sprawdzają się doskonale w lokalach gastronomicznych, restauracjach oraz cukierniach.

Wysokiej jakości płyny do mycia o skoncentrowanej formule

płyn do mycia naczyń

Wysokiej jakości płyny do naczyń posiadają skoncentrowaną formułę, która nie pozostawia osadu ani smug na szklanych oraz plastikowych powierzchniach. Produkty te mają piękny aromat, wśród zapachów można wyróżnić między innymi: rumianek, miętę, cytrynę oraz granat. Na uwagę zasługuje także chemia profesjonalna do mycia od marki Purox, która posiada wygodny dozownik. Uniwersalne środki myjące radzą się z tłuszczem, oleistym smarem, resztkami jedzenia, zaschniętym osadem oraz zaciekami po herbacie.

Skuteczne i wydajne środki do mycia naczyń

Profesjonalne produkty nie podrażniają skóry dłoni. Aktywne składniki myjące doskonale radzą sobie z zabrudzeniami szklanek, talerzy oraz sztućców. Z pomocą płynu w szybkim czasie można uzyskać perfekcyjną, lśniącą czystość. Skuteczne i wydajne środki do mycia naczyń gwarantują wysoką jakość oraz niezawodność w każdej kuchni i lokalu gastronomicznym. Można ich używać do przypalonych garnków oraz tłustych naczyń.

Comments are closed.