Sposoby na przechowywanie ubrań w garderobie

Niezależnie od tego czy Twoja garderoba ma się zmieścić w dużej szafie przesuwnej, czy znajdzie się na nią osobne pomieszczenie warto skorzystać z kilku sztuczek dotyczących przechowywania ubrań. Dzięki temu w garderobie zawsze będzie panował porządek, a Twoje ubrania będą zawsze gotowe do założenia.

Niech zawiśnie

Drążek na ubrania często jest niedoceniany, kiedyś można go było znaleźć jedynie w dużych, głębokich szafach, które kojarzą się z nieefektywnym wykorzystaniem przestrzeni.  Jednak obecnie dostępne są niezwykle wygodne rozwiązania, jak chociażby drążki wysuwane do przodu, które doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie na tradycyjny drążek na ubrania jest zbyt płytko. Dzięki temu w garderobie zdecydowana większość ubrań może zawisnąć. A to na co dzień oznacza brak konieczności częstego chwytania za żelazko, tylko po to by odświeżyć ubrania.

Efektywnie wykorzystywana przestrzeń

W garderobie dobrze sprawdzają się szuflady,  ale nie potrzeba ich wiele, zwykle wystarczy by pomieściły bieliznę, ewentualnie drobne akcesoria jak paski czy biżuterię. Do tego przyda się trochę półek, na wszystko to, czego nie da się powiesić, w tym na buty i torebki. Dobrze też znaleźć w garderobie miejsce, w którym można przechowywać walizkę czy torbę na zajęcia sportowe. Planując przestrzeń warto pamiętać, że półki powinny być różnej wysokości, ale szuflady lepiej jeśli nie są zbyt głębokie, dużo łatwiej w nich wtedy utrzymać porządek.

Jeśli chcą się państwo lepiej zapoznać z ofertą drążków, zapraszam pod ten adres.

Comments are closed.