W jakich łazienkach sprawdzą się umywalki nablatowe?

Wśród modnych rozwiązań w aranżacji łazienek coraz częściej pojawiają się umywalki ustawiane na blatach. Tego typu akcesoria cieszą się uznaniem przede wszystkim ze względu na swoje wyjątkowe walory estetyczne. Nablatowe zlewy doskonale skomponują się z aktualnymi trendami wnętrzarskimi. W jakich łazienkach warto je umieścić?

Modne rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami

Umywalki nablatowe są przede wszystkim chętnie umieszczane w łazienkach, których aranżacje komponują się z najmodniejszymi stylami wnętrzarskimi. Wiele modeli z tej kategorii doskonale dopasuje się do pomieszczeń w stylu:

  • skandynawskim i boho
  • retro i glamour
  • loftowym i industrialnym.

Tego typu akcesoria podkreślą również charakter łazienek minimalistycznych i nowoczesnych. Osoby poszukujące wyposażenia, które możliwie najlepiej wkomponuje się w wybrany przez nie wystrój, odnajdą umywalki łazienkowe nablatowe w różnych kształtach i wykonane z wielu tworzyw. Dopasowanie najbardziej odpowiedniego akcesorium nie powinno stanowić wyzwania.

Funkcjonalność przestrzeni łazienkowej

Zlew nablatowy to korzystne rozwiązanie zarówno w małych pomieszczeniach sanitarnych, jak i przestronnych salonach kąpielowych. Możliwość wyboru dużych umywalek, które wizualnie wypełnią przestrzeń, czyni z nich doskonałe propozycje do łazienek o większym metrażu. W niewielkich pomieszczeniach warto umieścić mniejsze modele ustawiane na łazienkowych szafkach. Dzięki temu, że cała misa znajduje się na blacie, wewnątrz mebla pozostanie wiele przestrzeni do przechowywania kosmetyków. Wśród praktycznych aspektów wyboru takiego wyposażenia znajduje się również łatwość utrzymania umywalki w czystości. Misy posiadają zwykle niewiele zagłębień, a ukryte pod blatem rury kurzą się w niewielkim stopniu. Odpowiednio dopasowana umywalka ustawiana na blacie doskonale sprawdzi się w każdej modnej łazience.

Comments are closed.