Jak urozmaicić wnętrze?

Współcześnie istnieje tak wiele możliwości ciekawego aranżowania swojego domu, że czasami wręcz trudno zdecydować się na coś konkretnego. Trendy i coraz to nowe propozycje ze strony najlepszych marek świata, potrafią dosłownie przyprawić o zawrót głowy. Z pewnością godne uwagi są płytki vives, które nawiązują do aktualnych trendów i zachwycają doskonałą jakością.

Piękne płytki vives

Jak wybrać doskonałe płytki do swojego domu? Na początek warto odpowiedzieć sobie po prostu na pytanie o to, w jakim stylu pragnie się mieszkać. Obecnie wciąż popularny jest chociażby styl skandynawski, w tym stylu można znaleźć chociażby kafelki od producenta vives. Pojawiają się jednak też nowe tendencje, a do mieszkań i domów wkrada się więcej kolorów. Odzwierciedleniem tego jest chociażby Bardzo duże zainteresowanie płytkami nawiązującymi do tych, które można spotkać w bardzo wielu krajach śródziemnomorskich. Płytki nawiązujące do stylistyki hiszpańskiej czy marokańskiej, to bardzo ciekawa propozycja godna uwagi. Można zostawić je z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki, które są utrzymane raczej w spokojnej i minimalistycznej stylistyce.

Płytki do kuchni i łazienki

Płytki ścienne są wciąż najczęściej wykorzystywane do wykończenia łazienek oraz kuchni. Zabezpieczają one dobrze przed wodą i wilgocią, stanowią ciekawą dekorację, oraz są proste do utrzymania w czystości. To chyba najbardziej funkcjonalne rozwiązanie, chociaż niektórzy wybierają też na przykład kolorową lamperię, która jest malowana przy pomocy farby wodoodpornej. Najważniejsze to znaleźć rozwiązanie, które będzie współgrało ze stylem naszego mieszkania.

Comments are closed.