Płytki, które prezentują się ponadczasowo

Nasze wnętrza wymagają doskonałej oprawy w coś, co sprawi, że pod każdym kątem będzie można je podziwiać. Płytki dune shapes są doskonałym rozwiązaniem do najrozmaitszych pomieszczeń, gdzie będą nie tylko motywem wykańczającym, ale również swoistą ozdobą.

Wszędzie, gdzie chcemy

Ta hiszpańska marka wytworzyła całą serię dune shapes, które charakteryzują się trójwymiarem. To właśnie dzięki niemu światło odbija się w niecodzienny sposób i daje przyjemny efekt dla oka. Co więcej, ceramikę tą można umieścić w łazience, a także w kuchni czy salonie. Każda przestrzeń harmonizuje się z nimi w odpowiedni sobie sposób, gdzie ucieleśnienie znajdą style: nowoczesne i minimalistyczne. Jeśli lubimy takie rozwiązania, to kolekcja ta sprawdzi się wyśmienicie. Do wszystkiego warto dodać, że proponowane są takie wersje kolorystyczne jak: czarny, szary, biały. Wyjątkiem są opcje złote i srebrne, które to można mieszać z podstawowymi. Mając do dyspozycji taką serię, w szybki sposób odnajdziemy dla nich właściwą lokalizację.

Płytki, które zachwycają

Ściana z płytkami dune shapes prezentuje się niezwykle i jest to najważniejsze. Wystarczy do niej dopasować inne elementy ozdobne tak, by całość była spójna. Idealna wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, a także na mycie jest tutaj priorytetem, wobec czego możemy śmiało zainwestować w ten jakże modernistyczny model. Dodatkiem do całości jest to, że możemy śmiało korzystać z katalogu producenta, gdzie znajdziemy całe mnóstwo inspiracji. W takim wypadku łatwiej będzie znaleźć miejsce dla płytek dune shapes, a także możemy całe pomieszczenie wytworzyć wedle podanego wzoru.

Comments are closed.