Stwórz dekorację ścienną z wykorzystaniem lustra

W urządzaniu wnętrz co jakiś czas pojawiają się nowe trendy i tendencje. Jedna z tych obecnie najmocniejszych to stosowanie różnych ozdobnych luster we wnętrzu do stworzenia ciekawej aranżacji. W sklepach pojawia się zatem wiele pięknych modeli. Można wybierać spośród luster z ramą z wikliny lub rattanu, wciąż popularne są lustra o geometrycznych kształtach. Dobry wybór to lustro heksagon.

Dekoracja z luster na ścianę

W jaki sposób zaaranżować zatem nowoczesną dekorację z luster do swojego domu. Należy rozpocząć od skompletowania swojego zestawu luster. Można wybrać lustro heksagon w kilku rozmiarach, które posiada ozdobne delikatny łańcuszek do zawieszenia na nim na ścianie. Do tego można dobrać lustro w ozdobnej ramie z wikliny. Takie lustra to teraz najbardziej pożądany dodatek do wnętrz, nie spełnia ono tak bardzo funkcji użytecznej i praktycznej, jest po prostu ładną dekoracją. Popularne są również lustra w złotych ramach przypominających odrobinę promienie słońca. Takie lustra to jednak już trochę większy wydatek. Jedno duże lustro w tym stylu potrafi być jednak doskonałą dekoracją do każdego wnętrza.

Jak razem zaaranżować lustra?

Gdy uda się już zgromadzić przynajmniej kilka niedużych i dekoracyjnych luster, można przystąpić do planowania ich rozmieszczenia. Zanim zacznie się je wieszać na ścianie, dobrze jest rozrysować dany układ na kartce papieru. W ten sposób przestrzeń na ścianie zostanie ładnie zaaranżowana, a wiszące obok siebie lustra będą dobrze do siebie pasować.

Comments are closed.